Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Osowiec-Twierdza - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

8,01 zł/m²29,20 m² 234 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem garaż z kanałem położony w miejscowości Osowiec Twierdza w gminie Goniądz. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ełk

Ełk(Osowiec-Twierdza + 44 km)

61,01 zł/m²32,78 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 32,78 m , położony na parterze przy jednej z głównych ulic Ełku ul. Wojska Polskiego. To miejsce dla firm, które chcą być widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł47,30 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,30 m2 znajduje się na 3 piętrze w Ełku przy ulicy Kajki 32. Przy bloku znajduje się ogólnodostępny parking dla mieszkańców oraz za budynkiem mamy plac.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł1 115 m² 5,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 271 m²

Do wynajęcia nieruchomość położona w miejscowości Rogienice Wielkie gmina Mały Płock. Nieruchomość Jest położona w odległości około 3,5 km od drogi S61 węzeł Kisielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac 3 Maja

Grabowo(Osowiec-Twierdza + 33 km)

765 zł63,74 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8. Prowadzący postępowanie: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Wschód II, ul. Kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Sochonie

Sochonie(Osowiec-Twierdza + 46 km)

4 590 zł4 500 m² 1,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia polecam działkę.

Szczegóły ogłoszenia

65,69 zł/m²20,55 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia Augustów, ul. Kopernika 4 Powierzchnia: 20,55 m Dostępność: od zaraz Czynsz: 50,00 zł netto/m Lokalizacja i otoczenie: oferujemy do wynajęcia lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Północ I,Ełk(Osowiec-Twierdza + 44 km)

20,89 zł/m²383 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przystosowany pod klub w Ełku ul. Toruńska 10. Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 383 m , zlokalizowany na I piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul. Toruńskiej 10.

Szczegóły ogłoszenia

38,98 zł/m²89,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ełk ul. Suwalska 11. Do wynajęcia lokal ok. 89m 2 przy ruchliwej ulicy - drodze dojazdowej z osiedla Zatorze do centrum, przy przedszkolu i przychodni. W pobliżu Netto i Aldi, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dzikie(Osowiec-Twierdza + 41 km)

1 000 zł500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do wynajęcia plac przeznaczony na postój tir-ów i pojazdów ciężarowych, położony w miejscowości Dzikie, tuż przy drodze ekspresowej S8. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Kruszewska

Krupniki(Osowiec-Twierdza + 47 km)

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dobre miejsce na nową inwestycję! Komfortowa przestrzeń lokalowa do wynajęcia zlokalizowana przy ulicy Kruszewskiej w Krupnikach (gm. Choroszcz). W pobliżu drogi ekspresowej S8, z szybkim.